Attarlar Audi Satış

www.audi.com.tr Kurumsal Attarlar sitemiz 

     Attarlar Otomotiv 1998 yılında Seat yetkili satıcısı ve yetkili servisi olarak kurulmuştur.1200 metrekare showroom ve 2000 metrekare servisiyle faaliyetine başlamıştır.Kuruluşunun üzerinden bir yıl geçmişken 1999 yılında Seat S.A.Tarafından En iyi Yetkili Satıcı ödülünü almıştır.2005 yılında ise Katalonya Oto Servis ve Ticaret tarafından Seat Müşteri Memnuyeti dalında Türkiye birinciliğini elde etmiştir. 

    Attarlar 2005 yılında üst segment otomobil pazarındaki bölgesel talepleri karşılamak amacı ile Audi markasını bünyesine katarak, Doğuş Otomotiv ile süregelen işbirliğini güçlendirmiştir.

    Audi’nin de Audi Hangar Konsepti ve Audi servis Standartlarının ülkemizde eksiksiz yansıtıldığı ilk kuruluş olduk. 
Firma olarak hedefimiz tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

    Güler yüzlü hizmet anlayışımızla Audi’nin tüm modelleri hakkında bilgi almanın yanı sıra hayalinizdeki Audi’yi oluşturma olanağı sunuyoruz. 
Audi deri ve özel renk kartelaları ile hayal ettiğiniz otomobilin iç döşemesinden paspasına ,ahşap kaplama alternatiflerine, jantlarına kadar aracınızı hissederek oluşturacağınız bir deneyim yaşatıyoruz.
 
  • Audi test araçları ile hayalinizdeki otomobili deneyimleme fırsatı sunuyoruz.
  • Aracınıza Dod koşulları çerçevesinde takas imkanı sunabiliyoruz.
  • Hayalinizdeki araca sahip olabilmek için Satış Danışmanınız sizin yerinize tüm kredi işlemlerini takip ederek sizin için en uygun ve avantajlı ödeme planını oluşturulmasına yardımcı oluyor,kredi talebiniz en kısa zamanda değerlendirmeye alınmasını sağlıyor.
  • Böylelikle  kredi işlemleriniz dahil otomobilinizi ,kaskonuzu  ‘tek noktadan’ satın alma imkanı  sağlıyoruz.
 
 

VİZYONUMUZ

Daima “En iyi” olmak vazgeçilmez hedefimizdir.
 

MİSYONUMUZ

    Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet ve sürekli gelişen teknolojiler ile premium marka otomobil sahibi olma farkını müşterilerimize en üst düzeyde yaşatmaktır.
 

Attarlar AUDI
Attarlar AUDI
Attarlar AUDI
Attarlar AUDI
Attarlar AUDI
Attarlar AUDI
Attarlar AUDI
Attarlar AUDI
Attarlar AUDI
Attarlar AUDI
Attarlar AUDI
Attarlar AUDI>