Attarlar DOD

Attarlar DOD ikinci El Araçlar için tıklayınız.

ATTARLAR DOD 2006 yılından bu güne müşteri memnuniyeti esasıyla kendini yenileyen ve geliştiren dinamik bir yapıyla siz değerli müşterilerimize aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

101 NOKTA KONTROLLLERİ

101 Nokta kontrolleri, aracın kaporta boya durumundan, motor aksamına kadar tüm detaylarıyla uzman ekibimiz tarafından incelendiği, gerekli test ve kontrollerinin yapıldığı, aracın değerine etki edebilecek mevcut durumların tespit edildiği bir süreçtir.

NAKİT ALIM - TAKAS

Aracınız gerekli koşulları sağladığı durumda anlaşılan fiyat üzerinden nakit alınır veya bayisi olduğumuz AUDİ ve SEAT marka kullanılmamış araçlar ile veya stoklarımızda bulunan ikinci el araçlarla takas yapılır.

EMANET – KONSİNYE SATIŞ

Aracınız 101 Nokta kontrollerinde gerekli koşulları sağladığı durumda aracınızı sizin adınıza ATTARLAR DOD uzman personeli tarafından yeni sahibini bulacaktır.

DOD GARANTİ

101 Nokta kontrollerinden geçmiş, 8 yaş veya 160.000 km sınırını aşmamış araçlara sunulabilecek; 6 ay veya 1 yıl/sınırsız km için geçerli olan, Türkiye'deki ilk ikinci el garanti sistemidir.

DOD FİNANS

ATTARLAR DOD stoklarında bulunan veya sizin beğendiğiniz 10 yaşa kadar her marka ve modeldeki araca, DOD Finans'ın cazip ödeme seçenekleriyle 48 aya varan kredi imkânları sunulmaktadır. Müşterilerin tüm kredi işlemleri ATTARLAR DOD Yetkili Satıcılarında bulunan DOD Finans kredi uzmanları tarafından güvenle gerçekleştirilirken; ATTARLAR DOD müşterileri de hızlı ve zahmetsiz bir biçimde araç sahibi olmanın ayrıcalığını yaşarlar.

 

Attarlar DOD
Attarlar DOD
Attarlar DOD
Attarlar DOD
Attarlar DOD
Attarlar DOD
Attarlar DOD
Attarlar DOD
Attarlar DOD
Attarlar DOD>