Attarlar Kurumsal 

    Attarlar Otomotiv 1998 yılında Seat yetkili satıcısı ve yetkili servisi olarak kurulmuştur1200 metrekare showroom ve 2000 metrekare servisiyle faaliyetine başlamıştır.Kuruluşunun üzerinden bir yıl geçmişken 1999 yılında Seat S.A.Tarafından En iyi Yetkili Satıcı ödülünü almıştır.2005 yılında ise Katalonya Oto Servis ve Ticaret tarafından Seat Müşteri Memnuyeti dalında Türkiye birinciliğini elde etmiştir.
 
    Attarlar 2005 yılında üst segment otomobil pazarındaki bölgesel talepleri karşılamak amacı ile Audi markasını bünyesine katarak, Doğuş Otomotiv ile süregelen işbirliğini güçlendirmiştir.Attarlar Otomotiv müşterilerine satış, servis, finans,2.el araç alım satımı, kasko sigorta ve asistans hizmetlerinin yanında 2013 yılından bu yana  Würth firması güvencesinde araç görünüm yenileme hizmetlerinin yapıldığı özel tesisi ile hizmet vermektedir. Firma olarak hedefimiz tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Attarlar Otomotiv 18 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla müşterilerimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
 
Audi’nin de Audi Hangar Konsepti ve Audi servis Standartlarının ülkemizde eksiksiz yansıtıldığı ilk kuruluş olduk. 
 

VİZYONUMUZ

Daima “En iyi” olmak vazgeçilmez hedefimizdir.
 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini, geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet ve sürekli gelişen teknolojiler ile en üst düzeyde karşılamaktır.
 

>